Postavím se za to, co je správné,

i kdybych tam měl stát sám!

„Demokraté" na Letné podpořili antidemokratické hnutí

Pokud se někomu nelíbí řádně zvolená vláda, sebere pár studentů, naivní hlupáky, politickou opozici a všechny, kteří by chtěli být u politického koryta, nafintí se hesly a snaží se naivní lidi nalákat na demonstrace. Aby se jako ukázalo, že candrbál blbosti je vůlí lidu.

Číst dál: „Demokraté" na Letné podpořili antidemokratické hnutí

Vrbětická hysterie je zpravodajské hra

Spíš bych očekával zaručenou zprávu, že senátorní Miroslavu Němcovou znásilnili ufoni, než že speciální ruští mutanti agenta Bonda vyhodili ve Vrběticích do vzduchu starou munici proložených pancéřovkami, samopaly a kulomety

Číst dál: Vrbětická hysterie je zpravodajské hra

Doubrava: Šabatová je nebezpečná víla polopravd

Ombudsmanka Anna Šabatová tvrdí, že v poslední době přibývá případů, kdy rodiny nemohou sehnat vhodné bydlení a jejich děti končí v dětském domově. Šabatová říká, že se tak děje, protože selhal stát.

Číst dál: Doubrava: Šabatová je nebezpečná víla polopravd

Andělík Biden s křidélky? Blbákoviny, odplivl si senátor. Teď ukázali, že „svoboda slova“ je jen kus papíru. Lépe ho použít jako toaletní

ROZHOVOR „Petříček je podle mne prostě nudný svazák, který na ministerstvu už dávno nemá co dělat, resp. na ministerstvo neměl nikdy přijít. Dříve by zpíval Brežněvovi, dnes zpívá blbečkům v centrále EU,“ říká rázně senátor Jaroslav Doubrava. Navalného označil za „prodejnou děvku, placenou za rozvracení Ruska“. Popsal, jakou nabídku ohledně dodávek vakcín prý odmítl ministr Blatný. EU v souvislosti s očkováním vyčetl „ideologickou zhovadilost“. Promluvil i o situaci v USA a o cenzuře na sociálních sítích. Svůj názor vyjádřil také ohledně vládních opatření i demonstrací proti nim.

 

Číst dál: Andělík Biden s křidélky? Blbákoviny, odplivl si senátor. Teď ukázali, že „svoboda slova“ je jen...